Regionalny Turniej Rugby

17 października 2015r.

W dniu 17 października Rugby Club Częstochowa zorganizował Regionalny Turniej Rugby Dzieci i Młodzieży.  Drużyny z kategorii mini-żaka, grające w rugby TAG, spotkały się na „Orliku” przy Szkole Podstawowej nr 52 im Małego Powstańca w Częstochowie .

W turnieju wzięły udział dwie drużyny z naszej szkoły. Jedna z nich startowała poza konkursem. Końcowa klasyfikacja Turnieju Dzieci i Młodzieży mini-żak przedstawia się następująco:

1. Gorce Raba Niżna

2. Rugby Ruda Śląska I

3. SP 22 w Częstochowie

4. Husaria Kalisz

5. Rugby Ruda Śląska II

6. SP 52 w Częstochowie

7. RCC

8. RK Nowa Huta

9. SP 52 (poza konkursem)

W turnieju, w kategorii mini-żak naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych: Zuzanna Goliniewska, Igor Ciesielski, Hubert Marczak, Kamil Ogłaza, Nadian Nowicki, Alan Górniak.

Poza konkursem startowali: Julia Przewoźna, Joanna Helińska, Kacper Szczerba, Stanisław Golis, Kacper Korbela, Dominik Kott.

Gratulujemy udanego startu w pierwszym swoim turnieju naszym mini-żakom!

Opiekunami drużyn byli: Małgorzata Grajcar i Sławomir Fujarski