Mistrzostwa Polski w RUGBY TAG

10 grudnia 2015r.

W grudniu 2015 roku dwie drużyny z naszej szkoły reprezentowały województwo śląskie w Mistrzostwach Polski w RUGBY TAG. Zawody odbywały się na obiekcie Atlas Areny w Łodzi. Nasza szkoła wystartowała w kategorii klas szóstych zajmując V miejsce w Polsce i kategorii klas piątych zajmując VII miejsce w Polsce .

Drużyna klas piątych wystąpiła w składzie: Helińska Joanna, Nierobiś Paulina, Szerszeń Zuzanna, Szerszeń Emil, Szczerba Kacper, Stanisław Golis, Dominik Kot, Fabian Ziółkowski.

Opiekunem drużyny była pani Małgorzata Grajcar.

Drużyna klas szóstych wystąpiła w składzie: Natalia Sówka, Izabela Norberczyk, Patryk Podkalicki, Mateusz Stegliński, Oskar Wnuczek, Oskar Paliwoda.

Opiekunem drużyny był pan Sławomir Fujarski.