Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzyszkolne Zawody w Łyżwiarstwie Szybkim

2-3 lutego 2016r.


     W dniu 2-3 lutego 2016 roku braliśmy udział w Międzyszkolnych Zawodach w Łyżwiarstwie Szybkim.  Warunki były wyjątkowo trudne, a lód dla niektórych zawodników wyjątkowo śliski, co przełożyło się na osiągane rezultaty.  Dziewczęta wystąpiły w składzie: Natalia Sówka 6b, Karolina Michalik 5a, Joanna Helińska 5b, Zuzanna Goliniewska 4b i Alicja Zając 4b. W zawodach dziewczęta zajęły VII miejsce. Opiekunem dziewcząt była p. Małgorzata Grajcar

Chłopcy w składzie: Kaczmarzyk Filip 5a, Kott Dominik 5a Kawelczyk Maciej 5a, Kaim Dawid 5a zajęli w  tych zawodach XIV miejsce. Opiekunem chłopców był p. Sławomir Fujarski.           

 Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta z klas 4, które pojechały na równi ze swoimi starszymi koleżankami. Gratulujemy im pierwszego udanego startu.