Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rajd CARS-ów

1 października 2016r.


   W sobotę 1 października 2016 r. braliśmy udział w Międzyszkolnym Rajdzie CARS-ów do Mirowa. Celem imprezy było rozwijanie potrzeby aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, poznanie walorów turystyki pieszej i piękna przyrody w najbliższym regionie. Była to również dobra okazja do wdrażanie uczniów do przestrzegania zasad grzeczności i dobrego wychowania, poznania zasad bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach, kształtowania umiejętności współpracy w grupie. Wszyscy wspierali się na trasie marszu , a zakończyliśmy wspólną wędrówkę zabawą przy ognisku z pieczeniem kiełbasek. Poznaliśmy wielu kolegów i koleżanek z różnych szkół. Opiekunami byli: Małgorzata Grajcar i Sławomir Fujarski.

Zdjęcia zobrazują naszą wędrówkę i zabawę: