Turniej tenisa stołowego

1. 1.    Organizatorami turnieju są UKS Zorza oraz CARS 2 przy Szkole Podstawowej nr 52  im Małego Powstańca w Częstochowie.
  2. 2.    W turnieju mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych, którzy do dnia 6.12.2016 r do godz. 13:00 zgłoszą swój udział do nauczycieli wychowania fizycznego.
  3. 3.    Każdy zawodnik zobowiązany jest do posiadania stroju sportowego oraz czapki Mikołajka.
  4. 4.    Turniej odbędzie się w dniu 7 grudnia 2015 r. od godz. 14:30 w sali gimnastycznej SP 52.
  5. 5.    Rozgrywki prowadzone będą w dwóch kategoriach:

I kategoria – dziewczęta

II kategoria – chłopcy

1. 6.    Rozgrywki prowadzone będą systemem pucharowym (mecze jednosetowe do 11 punktów z dwupunktową przewagą – I etap rozgrywek; w drugim etapie turnieju, w pojedynkach o miejsca I –IV mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów)
  2. 7.    Przed rozpoczęciem rozgrywek rozpocznie się losowanie (rozstawienie dobrych zawodników i dolosowanie do par)
  3. 8.    Nagrody: dyplomy, medale
  4. 9.    Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w regulaminie.

Organizatorzy:  Małgorzata Grajcar i  Sławomir Fujarski