Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Turniej piłki nożnej

21 grudnia 2016r.


     W grudniu dziewczęta z naszej szkoły wystartowały w Międzyszkolnym Turnieju  w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt. Turniej organizowany był przez Szkołę Podstawową nr 21 w Częstochowie. Dziewczęta po zaciętej sportowej rywalizacji zajęły ostatecznie III miejsce.  Dla nas była  to doskonała nauka i sprawdzian naszych przygotowań przed Igrzyskami Miejskimi .

W drużynie szkolnej zagrały: Klaudia Marczak, Joanna Helińska, Wanessa Musiał i Paulina Nierobiś z klasy 6b, Maja Wożniak i Zuzanna Szerszeń z klasy 6a, Alicja Zając z klasy 5b oraz Alicja Boleń z klasy 4a. Drużynę prowadzi pani Małgorzata Grajcar.