Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MIEJSKIE IGRZYSKA MŁODZIEZY SZKOLNEJ w ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM

2,3 luty 2017r.


     Zawody w Łyżwiarstwie szybkim już za nami,  2 i 3 lutego drużyna dziewcząt i chłopców z naszej szkoły startowała w tych zawodach. Dziewczęta zajęły drużynowo wysokie IV miejsce, chłopcy uplasowali się na miejscu VII. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła Joanna Helińska , która indywidualnie wywalczyła III miejsce w tych zawodach. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Joanna Helińska i Paulina nierobiś z klasy 6b oraz Zuzanna Goliniewska i Alicja Zając z klasy 5b.

Opiekunem drużyny jest pani Małgorzata Grajcar

Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Filip Kaczmarzyk, Dominik Kott i Maciej Kawelczyk z klasy 6a oraz Nadian Nowicki z klasy 5b.

Opiekunem drużyny jest pan Sławomir Fujarski             

Szczegółowe wyniki znajdziecie na stronie SZS w Częstochowie http://www.szs.pdg.pl/downloads.php?cat_id=3