Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Igrzyska Miejskie w Badmintonie

marzec 2017r.


     Za nami już Drużynowe Mistrzostwa Częstochowy w Badmintonie dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Ta forma rozgrywana jest po raz pierwszy.  Gra drużynowa polega na rozegraniu dwóch gier pojedynczych. W przypadku remisu o zwycięstwie decyduje gra podwójna (debel).  Drużyna dziewcząt w składzie Zuzanna Szerszeń z klasy 6a, Klaudia Marczak z klasy 6b i Wiktoria Anders z klasy 4b zajęła VII miejsce. Drużyna chłopców w składzie Maciej Kawelczyk i Dominik Kott z klasy 6a oraz Mikołaj Skóra z klasy 5b ostatecznie wywalczyła  III miejsce.  Gratulujemy i życzymy koleżankom i kolegom dalszych sukcesów.

Opiekunem drużyn jest pani Małgorzata Grajcar.