Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Eliminacjach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach

kwiecień 2017r.


     W kwietniu dziewczęta i chłopcy z klas 1-4 startowali w Eliminacjach  Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Grach i Zabawach. Drużyna dziewcząt i chłopców spisała się bardzo dobrze, rywalizacja była z bardzo zacięta. Do ostatnich konkurencji ważyły się losy awansu do zawodów finałowych. Ostatecznie obie nasze drużyny wystąpią w finale. Dziewczęta zajęły I miejsce w grupie, a chłopcy II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowały: Wysocka Paulina, Anders Kamila, Polańska Kornelia, Jaworska Julia, Cierpiał Kaja, Musialik Weronika, Ociepa Oliwia, Ziółkowska Daria, Okoń Nikola, Szymańska Marysia, Anders Wiktoria.

Drużynę chłopców stanowili: Strojec Julian, Benduch Wiktor, Stachura Jakub, Klimek Konrad, Ludwikowski Dominik, Trzepizur Kacper, Kott Mikołaj, Chwat Wiktor, Bator Jakub, Kurpiński Emilian, Kaczmarzyk Marcin, Bator Kacper.

GRATULUJEMY!!!

Drużynę przygotowała pani Małgorzata Grajcar i pan Sławomir Fujarski.