Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka nożna dziewcząt – Igrzyska Miejskie

maj 2017r.


      Dnia 10 i 12 maja 2017 roku dziewczęta z naszej szkoły startowały w Igrzyskach Miejskich Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej. Pierwszy mecz  dziewczęta rozegrały bardzo dobrze, po wyrównanej i zaciętej walce spotkanie z SP 36 zakończyło się wynikiem 3:2 dla nas. Następne spotkania rozgrywałyśmy ze zmiennym szczęściem, ostatecznie w rozgrywkach dziewczęta zajęły wysokie III miejsce. W drużynie szkolnej wystąpiły: Helińska Joanna, Jasińska Julia, Marczak Klaudia, Michalik Karolina, Musiał Wanessa, Nierobiś Paulina, Przewoźna Julia, Szerszeń Zuzanna, Woźniak Maja i  Zając Alicja. Zespół przygotowała  i poprowadziła p. Małgorzata Grajcar.