Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna dziewcząt – Igrzyska Miejskie

maj 2017r.


     11 maja 2017 r.  dziewczęta rozgrywały etap grupowy w Igrzyskach Miejskich Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Po wygranym meczu 9:2 z SP 31 i zaciętym, ale przegranym pojedynku z SP 49  wynikiem 5:8 udało się awansować do grupy  finałowej. W finale rozgrywanym systemem pucharowym przegrałyśmy pierwszy mecz 7:4  z SP 36 . Emocji było naprawdę wiele; nie uniknęłyśmy potu, łez, stłuczeń i bandaży. Do meczu o III miejsce z SP 49  przystąpiłyśmy skupione i z wiarą w siebie.  Dobra motywacja przełożyła się na naszą grę. Wygrałyśmy to spotkanie 8:6, dobrze zagrał cały zespół, a najlepszym strzelcem  została Klaudia Marczak. W drużynie szkolnej wystąpiły: Helińska Joanna, Jasińska Julia, Klecha Zuzanna, Marczak Klaudia, Michalik Karolina, Musiał Wanessa, Nierobiś Paulina, Przewoźna Julia, Szerszeń Zuzanna, Woźniak Maja, Zając Alicja i Nikola Okoń. Zespół przygotowała  i poprowadziła p. Małgorzata Grajcar.