Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Igrzyska Szkół Podstawowych w Trójboju LA

maj 2017r.


     31 maja odbyły się ostatnie w tym roku szkolnym zawody lekkoatletyczne w Trójboju LA zaliczane do współzawodnictwa sportowego szkół. W zawodach tych mogli startować uczniowie klas czwartych i młodsi, były to pierwsze dla nich zawody lekkoatletyczne w jakich startowali. Każdy zawodnik musiał zaliczyć bieg na dystansie 60 i 600 metrów oraz wykonać rzut piłeczką palantową. Wyniki przeliczane są na punkty i sumowane. O zwycięstwie decyduje najlepszy wynik punktowy zespołu.  Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Wiktoria Anders, Julia Dąbrowska  i  Nikola Okoń z klasy 4b, Marysia Szymańska z klasy 4a, Ziółkowska Daria z klasy 3a, Weronika Musialik i Oliwia Ociepa z klasy 3b. Dziewczęta zajęły 9 miejsce w ogólnej klasyfikacji z wynikiem – 302 pkt. Chłopcy zajęli 10 miejsce uzyskując  417 pkt. Drużynę chłopców stanowili: Kacper Bator, Adam Błaszczyk, Janek Lesisz, Wysocki Paweł  i Maks Ociepa z klasy 4b oraz Wiktor Chwat z klasy 3a. Ich zmagania na bieżni i rzutni przedstawiamy w fotograficznym skrócie.  Gratulujemy pierwszych startów!