Turniej rugby

maj 2017r.

W dniu 22.05.2017 na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 52 w Częstochowie im Małego Powstańca odbył się turniej Rugby TAG dla dzieci młodszych rocznik 2007 i młodsi. W turnieju wzięło udział 38 uczniów z trzech szkół. Szkoły  Podstawowe nr 22 i 52 wystawiły po dwie drużyny i SP 46 jedną. Turniej rozegrano „każdy z każdym”.

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 52

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 46,

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 22

IV miejsce drugi zespół SP 22

V miejsce drugi zespół SP 52

Pierwsze trzy drużyny otrzymały Puchary i dyplomy, a wszyscy medale i słodycze.

Organizatorem Turnieju był pan Sławomir Fujarski i pani Małgorzata Grajcar. Fundatorami nagród byli: Urząd Miasta Częstochowy, Rugby Club Częstochowa i Dyrektor  SP 52.