Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej

luty 2020r.

Zakończyły się już Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej dziewcząt. Piłkarki z naszej szkoły wykazały się dużymi umiejętnościami i ogromnym sercem do walki. Ostatecznie nasz zespół zajął wysokie III miejsce ulegając drużynom SP 36 i SP34.  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów !!!

Drużyna naszej szkoły wystąpiła w składzie: Alicja Boleń,  Zoja Kuśmierska, Maja Mazur , Oliwia Wizert z klasy 7a, Wiktoria Anders, Wiktoria Jarząbek, Nikola Okoń, Hania Siciak z klasy 7b, Daria Krakowska i Joanna Radomska kapitan drużyny  z klasy 8b. Przygotowanie i opiekę nad  drużyną prowadzi pani Małgorzata Grajcar.