Aktywne przerwy

grudzień 2017r.

W naszej szkole wciąż podejmujemy różne formy ruchu i relaksacji, aby walczyć z wszechobecnym hałasem. Uczniowie uczestniczą w muzycznych przerwach na sali gimnastycznej, gdzie mogą się wyszaleć w tańcu, poszukujący ciszy w przerwach czytelniczo -relaksacyjnych oraz aktywnie- grając w gry korytarzowe.

13 października 2017r.

W dniu 13.X.2017r. w naszej szkole uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej.Z tej okazji Samorząd Uczniowski wręczył drobne upominki dyrekcji , nauczycielom i pracownikom szkoły. Mamy nadzieję, że długopisy, którymi zostali obdarowani nauczyciele,  będą wstawiać do dzienników same szóstki i piątki.

Dzień Chłopaka - dyskoteka

28 września 2017r.

Pierwsza dyskoteka w tym roku szkolnym odbyła się z okazji Dnia Chłopaka. Na zaproszenie koleżanek, które wykonały plakaty reklamowe,  odpowiedzieli licznie nie tylko chłopcy, ale uczniowie z najmłodszych i starszych kas. Zabawa była wyborna, o czym można przekonać się nie tylko po zdjęciach, ale i kilku filmikach, zamieszczonych w TV52. Prym w tańcu należał bezapelacyjnie do 5a. Zmęczeni i spragnieni mogli znależć wytchnienie w szkolnej kawiarence.

Wybory Zarządu SSU

wrzesień 2017

Rok szkolny rozpoczęty,zatem czas wybrać Zarząd  naszego samorządu. W tym roku wybieraliśmy również trzeciego opiekuna oraz nowego rzecznika praw ucznia.  Wcześniej kandydaci do Zarządu SSU reklamowali siebie i swój program wyborczy na plakatach, a następnie głosowano do trzech różnych urn. Głosowały starsze klasy gimnazjalne, które stały się częścią społeczności SP52 i te młodsze od 3 klasy. Nowym rzecznikiem Praw Ucznia zostali: p. Katarzyna Górniak i p. Ireneusz Jura. W tym roku SSU opiekować się będą:  p. Maria Wiusinska,p. Agnieszka Senderecka i p. Lidia Knaś- Wróbel. Natomiast wszystkich uczniów reprentować będzie  Zarząd SSU w składzie: Alicja Boleń 5a- przewodnicząca, Magda Przewoźna 7a- zastępca, Julia Jasińska - sekretarz, Oliwia Wizeret - skarbnik