Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wybory Zarządu SSU

wrzesień 2017


       Rok szkolny rozpoczęty,zatem czas wybrać Zarząd  naszego samorządu. W tym roku wybieraliśmy również trzeciego opiekuna oraz nowego rzecznika praw ucznia.  Wcześniej kandydaci do Zarządu SSU reklamowali siebie i swój program wyborczy na plakatach, a następnie głosowano do trzech różnych urn. Głosowały starsze klasy gimnazjalne, które stały się częścią społeczności SP52 i te młodsze od 3 klasy. Nowym rzecznikiem Praw Ucznia zostali: p. Katarzyna Górniak i p. Ireneusz Jura. W tym roku SSU opiekować się będą:  p. Maria Wiusinska,p. Agnieszka Senderecka i p. Lidia Knaś- Wróbel. Natomiast wszystkich uczniów reprentować będzie  Zarząd SSU w składzie: Alicja Boleń 5a- przewodnicząca, Magda Przewoźna 7a- zastępca, Julia Jasińska - sekretarz, Oliwia Wizeret - skarbnik


Dodatkowe informacje